nabor

Wymęczone zwycięstwa w sparingu młodzików z Gwarkiem Wieliczka

Napisane przez  Redakcja

W dzisiejszym dniu,  zawodnicy młodzików w swojej lidze pauzowali z racji wycofania się z rozgrywek drużyny Gwarka II Wieliczka. W zamian za mecz ligowy, Wieliczanka zagrała sparing z Gwarkiem I Wieliczka występującym na poziomie I ligi, wraz z zawodnika Gwarka II którzy pozostali w klubie i dołączyli do pierwszego zespołu.  Rywale przez cały meczu stworzyli sobie jedynie nieliczne sytuacje po naszych własnych błędach w bocznych sektorach boiska. Natomiast nasza drużyna, mimo słabszej dyspozycji w dniu dzisiejszym, , mieli znacznie więcej okazji pod bramką przeciwnika od zespołu gospodarzy. Niestety słaba postawa większości naszych zawodników w ofensywie spowodowała, że pomimo kilkunastu okazji strzeleckich padły zaledwie dwie bramki.  Plusem w spotkaniu jest wygrana z przeciwnikiem na co dzień przygotowującym się do rozgrywek  o dwie ligi wyższym niż nasza. Na pochwałę w szczególności zasługują w tym dniu bramkarze, którzy zachowali czyste konto przez 80 minut gry (w rozgrywkach młodzików mecz trwa 60 minut), a także środkowi pomocnicy za stworzenie wielu sytuacji strzeleckich.

Gwarek Wieliczka 0-2 (0-0) Wieliczanka Wieliczka

Bramki:

1-0   Maciej Hałat (asysta Michał Myszka)

2-0   Kacper Chrobak (asysta Maciej Hałat)

Skład Wieliczanki:

BR-Oskar Dębowski, Arkadiusz Kolanowski
ŚO- Filip Fliśnik , Igor Walasek
BO-Mikołaj Kołek, Maciej Hałat, Krystian Piszczatowski , Jakub Przepióra
ŚP-Adam Januś, Piotr Dudek, Michał Myszka                                                                                                                                                                                                                                                                                                             S- Damian Bułka, Kacper Chrobak, Maciej Hałat
N-Oskar Urbański , Jan Lizak, Jakub Gawlik

Już w środę drużyna młodzików pojedzie na mecz ligowy, w którym przeciwnikiem będzie SFS Staniątki Błękitni Bodzanów. Początek spotkania o godzinie 17:00 na stadionie Czarnych Staniątki. Kolejnym przeciwnikiem sparingowym będą Karpaty Siepraw. Mecz odbędzie się w najbliższy piątek w Sieprawiu. Młodziki zapraszają na oba mecze.

Informacje

Trener
Jarosław Juras
tel:698-474-395