nabor

Młodziki na piątkę z Puszczą Niepołomice i Dziecanovią Dziekanowice

Napisane przez  Redakcja

Młodziki Wieliczanki wygrywają kolejne wyjazdowe sparingi. Tym razem przeciwnikami naszej drużyny były zespoły Dziecanovii Dziekanowice i Puszczy Niepołomice.

Oba mecze Wieliczanka zagrała wzorowo, pokonując głównego rywala do zwycięstwa w III lidze młodzików Dziecanovię Dziekanowice, oraz znacznie wyżej notowaną drużynę Puszczy. W czwartek w meczu z Dziecanovią młodzi piłkarze znacznie zdominowali przeciwnika, pokonując rywala aż 5-1. Wynik mógłby być bardziej okazały, jednak piłka przez większość spotkania nie chciała wpaść do bramki.  Warto zanotować, że drużyna Dziecanovii przez pierwsze 20 minut nie przekroczyła z piłką połowy boiska Wieliczanki.

Sobotni mecz z Puszczą do łatwych nie należał, przeciwnicy przez pierwsze 45 minut dominowali na boisku, zasłużenie(mecz trwał 90 minut, w rozgrywkach młodzików spotkania trwają 60 minut) prowadząc 3-2. Druga połowa należała już do Wieliczan, którzy z każdą minutą podkręcali tempo gry. Przez ostanie 30 minut, na boisku było widać znaczną dominację drużyny z Wieliczki, którzy konsekwentnie dożyli do zwycięstwa, wygrywając ostatecznie 5-4.

Skład 1 z Dziecanovią:Arkadiusz Kolanowski-Mikołaj Kołek,Filip Fliśnik,Jakub Gawlik-Michał Myszk, Piotr Dudek-Maciej Hałat,Damian Bułka-Oskar Urbański

Skład 2  :Oskar Dębowski-Mikołaj Kołek(Jakub Gawlik),Igor Walasek, Jakub Przepióra-Marcel Brożek, Adam Januś -Kacper Chrobak, Krzysztof Janiw-Wojtek Śliwa