Skład: T.S Wieliczanka Wieliczka

T.S Wieliczanka Wieliczka

 Bramkarz Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Bramka Żółta kartka Czerwona kartka
Krzysztof Tomana Krzysztof Tomana   30. kwiecień 1989 (30) 0 0 0 0 0 0 0
Dominik Łyda Dominik Łyda   29. czerwiec 1998 (21) 0 0 0 0 0 0 0
Artur Morydz Artur Morydz   19. luty 2000 (19) 0 0 0 0 0 0 0
Dominik Trześniewski Dominik Trześniewski   05. grudzień 1981 (37) 0 0 0 0 0 0 0
Całkow. 0 0 0
 Obrońca Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Bramka Żółta kartka Czerwona kartka
Rafał Czop Rafał Czop   25. kwiecień 2000 (19) 0 0 0 0 2 1 0
Rafał Heród Rafał Heród   03. lipiec 1988 (31) 0 0 0 0 0 0 0
Sebastian Marcowski Sebastian Marcowski   16. październik 1998 (21) 0 0 0 0 0 0 0
Wojciech Maślanka Wojciech Maślanka   11. listopad 1998 (20) 0 0 0 0 1 0 0
Paweł Pawlikowski Paweł Pawlikowski   15. styczeń 1987 (32) 0 0 0 0 0 0 0
Tomasz Szymski Tomasz Szymski   07. kwiecień 1984 (35) 0 0 0 0 0 0 0
Wiktor Żarnowski Wiktor Żarnowski   20. lipiec 1998 (21) 0 0 0 0 0 0 0
Jakub Dudek Jakub Dudek   10. luty 1991 (28) 0 0 0 0 0 0 0
Przemysław Fiałek Przemysław Fiałek   28. październik 1990 (28) 0 0 0 0 2 5 1
Łukasz Gawęda Łukasz Gawęda   19. kwiecień 1999 (20) 0 0 0 0 0 2 0
Mateusz Korzeniowski Mateusz Korzeniowski   10. maj 1989 (30) 0 0 0 0 1 2 0
Jakub Kowal Jakub Kowal   16. marzec 1988 (31) 0 0 0 0 0 4 1
Bogdan Lizak Bogdan Lizak   14. styczeń 1983 (36) 0 0 0 0 0 3 0
Całkow. 6 17 2
 Pomocnik Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Bramka Żółta kartka Czerwona kartka
Przemysław Czepiec Przemysław Czepiec   18. luty 1992 (27) 0 0 0 0 2 2 0
Kamil Gawęda Kamil Gawęda   09. kwiecień 1998 (21) 0 0 0 0 0 2 0
Stanisław Kwiecień Stanisław Kwiecień   04. grudzień 1999 (19) 0 0 0 0 0 1 0
Maciej Piątek Maciej Piątek   30. wrzesień 1999 (20) 0 0 0 0 0 0 0
Piotr Ryznar Piotr Ryznar   23. lipiec 1986 (33) 0 0 0 0 0 0 0
Jan Zevallos Jan Zevallos   16. październik 1999 (20) 0 0 0 0 1 2 0
Mateusz Dylawerski Mateusz Dylawerski   09. styczeń 1991 (28) 0 0 0 0 0 0 0
Rafał Florek Rafał Florek   19. listopad 1991 (27) 0 0 0 0 1 1 0
Maciej Janus Maciej Janus   09. wrzesień 1992 (27) 0 0 0 0 0 4 0
Jarosław Juras Jarosław Juras   29. październik 1993 (25) 0 0 0 0 3 2 0
Michał Maruszewski Michał Maruszewski   29. sierpień 1989 (30) 0 0 0 0 0 1 0
Bartosz Morydz Bartosz Morydz   18. maj 1998 (21) 0 0 0 0 0 0 0
Alan Rudek Alan Rudek   08. lipiec 1997 (22) 0 0 0 0 0 0 0
Maciej Trebunia Maciej Trebunia   02. grudzień 2000 (18) 0 0 0 0 0 0 0
Całkow. 7 15 0
 Napastnik Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Bramka Żółta kartka Czerwona kartka
Bartosz Wzorek Bartosz Wzorek   18. luty 1995 (24) 0 0 0 0 0 0 0
Paweł Kałuża Paweł Kałuża   25. czerwiec 1976 (43) 0 0 0 0 2 2 0
Michał Żurek Michał Żurek   30. maj 1990 (29) 0 0 0 0 0 0 0
Całkow. 2 2 0

Tabela

# Zespół M PKT
1 Sokół 8 24
2 Wieliczanka 8 16
3 Iskra 8 16
4 Dąb 8 15
5 Naprzód 8 15
6 Gdovia II 8 14
7 Batory 8 13
8 Wiarusy II 8 10
9 Start 8 9
10 Tęcza 7 7
11 Gryf 8 7
12 Ledniczanka 8 6
13 Górnik II 7 3
14 Wilga 8 3

Spotkania

Rozegrane
Datum N, 13. Paź. 2019 Beginn 15:30
Gryf Wiatowice
Gryf
KS Dąb Zabierzów Bocheński
Dąb
-:-

Informacje

Trener
Grzegorz Trela