środa, 18 styczeń 2017 17:52

Plan przygotowań Seniorów do rundy wiosennej.

niedziela, 05 czerwiec 2016 00:00

Zwycięstwo dzięki Walkowerowi. Druga drużyna przegrywa z Gryfem Wiatowice.

Nasza drużyna w związku z nieprzystąpieniem drużyny Sparty Winiary do rundy rewanżowej, nie rozgrywa w ten weekend żadnego meczu, inkasując należne trzy punkty.

Natomiast Wieliczanka II grająca w C-klasie wielickiej musiała uznać wyższość Gryfu Wiatowice. Wieliczanie przegrali na swoim boisku 3:1, a jedyną bramkę w meczu zdobył Mateusz Dylawerski z rzutu karnego.

niedziela, 29 maj 2016 00:00

Udany rewanż na Kokotowie

Wieliczanka po arcyważnym meczu wywozi trzy punkty z Kokotowa, wygrywając z tamtejszym Strażakiem 1:0 (0:0).

Spotkanie mogło się podobać bo obie ekipy walczyły o komplet punktów aby liczyć się w walce o awans do V ligi!

Dzięki temu zwycięstwu Wieliczanka utrzymuje pozycje lidera i nadal z góry patrzy na goniącą czołówkę.

Zwycięską bramkę dla Wieliczanki zdobył Paweł Kałuża.

sobota, 21 maj 2016 00:00

Wygrany horror w Wieliczce!

Nasza drużyna wyszarpała zwycięstwo w dzisiejszym meczu, mimo że mecz zaczął się dobrze i udało się prowadzić 2:0, po przerwie w szeregi naszej drużyny wkradło się rozluźnienie i rywal doprowadził do remisu! Na szczęście w ostatniej akcji meczu szczęście było po naszej stronie i udało się zdobyć zwycięska bramkę!

Cieszy wynik, bo mecz wszystkich kosztował bardzo wiele sił i nerwów.

Wieliczanka Wieliczka : UKS Sygneczow 3:2 (2:0).

Bramki dla Wieliczanki zdobyli Mariusz Warmuz, Paweł Kałuża i Adrian Ciupek.

sobota, 14 maj 2016 00:00

Zwycięstwo na ciężkim terenie

Wieliczanka po meczu walki pokonała dobrze dysponowaną na wiosnę ekipę LKS Śledziejowice 1:0 (1:0), i nadal przewodzi w tabeli wielickiej A klasy!

Gospodarze mimo że zajmują miejsce w dolnej części stawki, postawili twarde warunki i tanio skóry nie sprzedali. Nasza drużyna miała okazję na strzelenie kolejnych bramek, ale w końcowej fazie brakowało szczęścia!

Bramkę dla Wieliczanki zdobył niezawodny Mariusz Warmuz.

środa, 11 maj 2016 00:00

Wracamy na fotel lidera! ;)

W rozegranym dzisiaj dokończeniu, przerwanego meczu z Wilgą Koźmice Wielkie Wieliczanka dołożyla jeszcze jedna bramkę, wygrywając cały mecz 2:0 (1:0)! Cieszy pomyślny wynik i fakt, że patrzymy na resztę grupy pościgowej z pierwszego miejsca w tabeli! Przypomnijmy że mecz został przerwany w pierwotnym terminie z powodu obfitych opadów deszczu!

Bramki w tym spotkaniu zdobyli: Mariusz Warmuz i Paweł Kałuża!

sobota, 07 maj 2016 00:00

Remis w meczu na szczycie!

Wieliczanka po niezłym meczu zremisowała z liderem Węgrzcanką 1:1 (1:1)!

Mecz mógł się podobać gdyż obie ekipy zacięcie rywalizowały o każdy metr boiska. Remis ten trzeba szanować, gdyż jak wiemy w przypadku zwycięstwa w zaległym meczu to my wskakujemy przed drużynę z Węgrzc Wielkich!

Dziękujemy kibicom którzy tak licznie stawili się dzisiaj na obiekcie przy ul. Karola Demczuka!

Bramkę dla Wieliczanki zdobył Mariusz Warmuz! :)

środa, 06 styczeń 2016 15:24

Rozkład treningów na Sobotę 09.10.2016 oraz Niedzielę 10.01.2016

Dla Trampkarzy, Młodzików, Orlików, Żaków.

ŻAKI

Sobota 09.01.2016

Turniej w kłaju zbiórka 8:00 na miejscu. Proszę zabrać obuwie spodenki getry oraz legitymację

szkolną. Udział biorą zawodnicy zgłoszeni oraz z kartami zdrowia.

Hala w Kłaju przy ZSO w Kłaju (Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum im. ks. Jana

Twardowskiego)

Niedziela 10.01.2016

Wieliczka Campus - ul. Piłsudskiego 105- (za pętla autobusową)

Turniej WOŚP w Kampusie Wielickim zbiórka godzina 12:45 na miejscu. Mogą brać udział wszyscy

zgłoszeni i niezgłoszeni zawodnicy.

Orliki

Trening Orlików godzina 8:00. Zbiórka 7:45 zabrać obuwie halowe.

Młodziki oraz Trampkarze

Trening młodzików oraz trampkarzy o godzinie 10:00. Zbiórka 9:30 zabrać obuwie halowe, getry oraz spodenki.