Porażka na zakończenie rundy jesiennej

Napisane przez  Redakcja

Zryw Szarów 4-1 Wieliczanka Wieliczka

Bramka: Jarosław Juras

Po bezbarwnej pierwszej połowie utrzymywał się bezbramkowy remis. Na początku drugiej połowy, sędzia podyktował kontrowersyjnego karnego dla drużyny gospodarzy, który został zamieniony na gola. Kilka minut później po jeszcze bardziej kontrowersyjnej sytuacji sędzia wskazał na wapno. Goście podwyższyli na 2-0, a następnie na 3-0. Za 3-1 po faulu na Łęckim z rzutu karnego trafił Juras. Wynik ustalili w końcówce spotkania zawodnicy z Szarowa, którzy mimo kontrowersyjnych rzutów karnych zasłużenie wygrali mecz.

Skład Wieliczanki: Dominik Trześniewski - Jakub Dudek, Mateusz Korzeniowski (70` Michał Maruszewski), Jakub Kowal, Łukasz Gawęda (75` Bogdan Lizak) - Maciej Janus (65`Kamil Gawęda), Paweł Pawlikowski, Jarosław Juras, Alan Rudek - Konrad Łęcki, Michał Żurek

Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie  5-3 Wieliczanka II Wieliczka

Bramki: 2x Rafał Czop, Paweł Kałuża