Wieliczanka wypunktowała beniaminka

Napisane przez  Redakcja

Zieloni Niegowić 1-3 Wieliczanka Wieliczka

Dzisiejsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem Wieliczanki. Pierwsza bramka meczu padła po strzale Konrada Łęckiego, który otrzymał piłkę w polu karnym od Michała Żurka i pewnym strzałem wykończył doskonałą sytuację strzelecką. Parę minut później było już 2-0. Tym razem Konrad Łęcki po indywidualnej akcji oddał strzał z przed pola karnego, zdobywając piękną bramkę. W drugiej połowie wynik podwyższył Żurek, wykorzystując dośrodkowanie Macieja Janusa. W końcówce spotkania gospodarze zmniejszyli rozmiar porażki po strzale głową piłkarza z Niegowici.

Skład wyjściowy: Artur Morydz –Jakub Dudek,  Jakub Kowal, , Mateusz Korzeniowski , Łukasz Gawęda- Paweł Pawlikowski, Jarosław Juras, Michał Ciężarek,   Maciej Janus (80` Bogdan Lizak) - Konrad Łęcki, Michał Żurek (70` Paweł Kałuża),

Bramki:2x Konrad Łęcki, Michał Żurek

Wieliczanka II Wieliczka 2-4 Tęcza Słomiróg

Bramki:Paweł Kałuża, Paweł Janik