I Runda Pucharu Polski za nami - Wieliczanka w grze!

Napisane przez  Redakcja

Strażak Kokotów 1-2 Wieliczanka Wieliczka

Dziś o godzinie 17:30 na Stadionie w Kokotowie , nasi zawodnicy wygrali  z zespołem Strażaka i  awansowali do drugiej rundy pucharu Polski. Już po pierwszych minutach spotkania Wieliczanka prowadziła 1-0. Dośrodkowanie z prawej strony boiska Bogdana Lizaka , wykorzystał Mariusz Warmuz. Parę minut później ten sam zawodnik, po podaniu Jurasa znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i pewnym strzałem podwyższył prowadzenie. Strażak odpowiedział błyskawicznie, zdobywając bramkę z rzutu karnego. Goli więcej nie padło, a awans do kolejnej rundy wywalczyła Wieliczanka, która już 15 sierpnia podejmie w drugiej rundzie pucharu Polski, najprawdopodobniej zespół Promienia Zakrzowiec.

Skład Wieliczanki:Dominik Trześniewski-Jakub Dudek, Jakub Kowal, Przemysław Fiałek, Łukasz Gawęda- Bogdan Lizak (70’Adrian Ciupek), Jarosław Juras, Michał Ciężarek, Paweł Pawlikowski- Konrad Łęcki(80’Michał Żurek) , Mariusz Warmuz (85’ Rafał Heród)