Spotkania zostały przełożone ze względu obfitych opadów deszczu, które uniemożliwiają granie. Spotkanie pierwszej drużyny ze Zrywem Szarów zostanie rozegrany 19.11 o godzinie 13:00.

19 wrzesień 2017 10:45 autor

Niedosyt z remisu w Nowym Brzesku

Nadwiślanka Nowe Brzesko 1-1 Wieliczanka Wieliczka

Wieliczanka zremisowała w piątej kolejce wielickiej A klasy. Nasz zespół prowadził po bramce Bogdana Lizaka, który wykorzystał dośrodkowanie Alana Rudka. Kilka minut później w sytuacji sam na sam znalazł się Paweł Kałuża, został faulowany przez bramkarza gospodarzy, który za przewinienie otrzymał czerwoną kartkę. Kiedy wszystkim zgromadzonym na stadionie wydawało się, że Wieliczanka zwycięży w spotkani, sędzia podyktował rzut karny za zagranie ręką w polu karnym. Nadwiślanka wykorzystała jedenastkę i z niedosytem wracamy do Wieliczki z tylko jednym punktem.

Skład wyjściowy: Artur Morydz - Jakub Dudek (70` Paweł Kałuża), Mateusz Korzeniowski, Michał Ciężarek, Łukasz Gawęda – Bogdan Lizak, Jarosław Juras, Paweł Pawlikowski, Alan Rudek– Adrian Ciupek, Maciej Janus (90` Rafał Heród)

Bramka:Bogdan Lizak

Wieliczanka II Wieliczka – Wiarusy II Igołomia

Mecz zostały odwołane ze względu obfitych opadów deszczu, które uniemożliwiają granie na zalanej arenie lekkoatletycznej w Wieliczce

W weekendowych spotkaniach drużyn młodzieżowych:

Trampkarze Wieliczanka Wieliczka 3–0 Trampkarze Contra Sułków

Zgodnie z planem zakończył się mecz trampkarzy Wieliczanki z Contrą Sułków. Nasz Zespół dominował przez całe spotkanie, znacznie przeważając w posiadaniu piłki oraz nie dopuszczając drużyny przeciwnej pod własne pole karne. Wynik spotkania powinien być znacznie wyższy , jednak tego dnia nasi napastnicy nie wykorzystali ogromną liczbę 100% sytuacji. Plusem z pewnością jest brak straconych bramek., dzięki czemu jesteśmy jedyną drużyną, która po 5 kolejkach ma mniej niż 10 bramek straconych (8 straconych).

Skład: Arkadiusz Kolanowski (50’ Oskar Dębowski)- Oskar Urbański Filip Fliśnik, Igor Walasek, Marcel Brożek (35’Krystian Piszczatowski)- Kamil Leśniak (35’ Piotr Dudek), Jakub Gawlik, Adam Januś Michał Myszka, Damian Bułka– Patryk Kurzawa (55’ Kacper Chrobak)

Bramki: 2x Michał Myszka , Jakub Gawlik

Juniorzy Wieliczanka Wieliczka 1-2 Juniorzy Dąb Zabierzów Bocheński

Bramka: Kamil Augustynek

Żaki Wieliczanka Wieliczka 2–5 Żaki Zorza Przebieczany

Bramki: 2x Patryk Szmid

W sobotę 16 września o godzinie 16:30 Wieliczanka podejmie na wyjeździe Nadwiślankę Nowe Brzesko.

Nadwiślanka w obecnym sezonie zajmuje 5 miejsce z 8 punktami, wyprzedzając nas o 1 punkt. W czterech pierwszych meczach drużyna z Nowego Brzeska wygrywała 2 razy i 2 razy zremisowała. Łącznie zdobyła 14 goli, tracąc 6. Z historii spotkań sezonu 2015/2016:

  • (Jesień) Wieliczanka Wieliczka 4:1 Nadwiślanka Nowe Brzesko
  • (Wiosna) Nadwiślanka Nowe Brzesko 2:4 Wieliczanka Wieliczka

W niedziele o 17:00 druga drużyna Wieliczanki podejmie Wiarusy II Igołomia na arenie lekkoatletycznej w Wieliczce.

Nasz rywal w tym sezonie odniósł dwa zwycięstwa i jedną porażkę.  Wieliczanka trzy mecze wygrała i zajmuje pierwsze miejsce w wielickiej C klasie. W poprzednim spotkaniu pomiędzy obiema drużynami padł wynik 2-1. Bramki w tamtym spotkaniu strzelali Łukasz Gawęda i Michał Żurek.

W weekendowych spotkaniach drużyn młodzieżowych:

-Trampkarze na boisku Sokoła Chorągwica, podejmą zespół Contry Sułków. Wieliczanka po ostatnim spotkaniu zajmuje trzecie miejsce od końca. Ewentualne zwycięstwo pozwoliło by odskoczyć od strefy spadkowej II ligi. Oba zespoły spotkały się kilka tygodni temu w sparingu. Wówczas górą była Wieliczanka, która zwyciężyła 2-0.

-Juniorzy starsi w niedziele o 14:00 podejmą na arenie lekkoatletycznej drużynę Dąb Zabierzów Bocheński.

-Żaki na orliku w Krzyszkowicach w poniedziałek o 18:30 zagrają z Zorzą Przebieczany.

Na wszystkie spotkania naszych drużyn zapraszamy!

Piast Łapanów 4-3 Wieliczanka Wieliczka

Bolesnej porażki doznała pierwsza drużyna Wieliczanki. Już w 25 minucie prowadziliśmy 0-2. Najpierw do siatki trafił Ciężarek po uderzeniu z rzutu wolnego. Następnie podwyższył Łęcki w sytuacji sam na sam. W 30 minucie po błędzie defensywy Wieliczanki było już 1-2. W drugiej połowie gospodarze szybko objęli prowadzenie, a następnie podwyższyli na 4-2. Katem dla naszego zespołu był Mateusz Trybuła, który zdobył trzy bramki. W 90 minucie spotkania obrońca Piasta posłał piłkę do własnej bramki, ustalając wynik spotkania. Po porażce w Łapanowie, Wieliczanka spadła na 6 miejsce w tabeli, natomiast Piast jest liderem wielickiej A klasy.

Skład wyjściowy: Dominik Trześniewski - Jakub Dudek (60`Bogdan Lizak), Mateusz Korzeniowski, Michał Ciężarek, Łukasz Gawęda – Maciej Janus (70’Paweł Kałuża), Jarosław Juras, Paweł Pawlikowski, Alan Rudek (85`Rafał Heród) – Adrian Ciupek, Konrad Łęcki

 Bramki: Konrad Łęcki, Michał Ciężarek, Samobój

Złomex II Branice 0-1 Wieliczanka II Wieliczka

Wieliczanka zwyciężyła po bramce Pawła Kałuży, któremu dośrodkował Rafał Florek. Wynik mógł podwyższyć Gabryś, który dwukrotnie nie wykorzystał sytuacji sam na sam oraz Żurek. W pierwszej połowie doskonałą sytuację miał Dylawerski, jednak piłka po jego strzale trafiła w słupek.

Skład wyjściowy: Artur Morydz - Szymon Żak, Artur Jamróz Damian Baran, Marcin Florek - Kamil Gawęda, Michał Maruszewski (60’Paweł Kałuża), Jerzy Ochoński (46’ Rafał Florek), Rafał Czop (46’ Dominik Gabryś) - Mateusz Dylawerski Michał Żurek

Bramka:Paweł Kałuża

W weekendowych spotkaniach drużyn młodzieżowych:

Młodziki Zorza Przebieczany 5-2 Młodziki Wieliczanka Wieliczka

Skład:Sztama- Grabka, Dziewoński, Pęczek, Kuroń, Waśniowski, Chudy, Kmiecik, Babraj , Gumulski

Bramki:Dawid Kuroń, Jakub Grabka

Orliki Zorza Przebieczany 10-0 Orliki Wieliczanka Wieliczka

W drugiej kolejce nasze Orliki rozegrały mecz wyjazdowy z Zorzą Przebieczany na orliku w Tomaszkowicach. Pierwsze minuty meczu nie wskazywały na to, że w tym meczu przegramy i to jeszcze tak wysoko. Nasza drużyna miała niewielką przewagę i przeprowadziła dwie niezłe akcje zakończone strzałem prze Dominika Dziewońskiego. Raz przestrzelony nad bramką, druga sytuacja to bardzo dobra obrona przez bramkarza Zorzy.  Następnie okazje swoje mieli zawodnicy Zorzy, którzy w 14 min obieli prowadzenie.  Chwilę później było już 2: 0 po bardzo ładnym strzale lewą nogą. Olbrzymią przewagę do końca połowy wykorzystali gospodarze dokładając 2 bramki. Początek drugiej połowy to próby gry od tyłu i konstruowanie akcji po kilku takich próbach i stratach zrobiło się 7 do 0. Do końca próbowaliśmy zdobyć choćby honorowego gola, najlepsze okazje zmarnowali Alan oraz Kuba, zbyt słabe strzały zostały wyłapane przez bramkarza. W końcówce straciliśmy jeszcze 3 bramki po słabym kryciu w polu karnym.  W  czerwonej lidze orlików do każdego meczu trzeba się solidnie przykładać a także wkładać więcej zaangażowania i podejmować walkę. Z każdym meczem będzie coraz silniejsi.

Skład: Tomasz Pietras, Nikola Słonka, Kacper Majka, Alan Kluza, Dominik Dziewoński, Krystian Rutka, Dominik Gawlik, Jakub Grochal, Dominik Trzaska.

Trampkarze Wilga Koźmice Wielkie 3-2  Trampkarze Wieliczanka Wieliczka

W niedzielne popołudnie trampkarze Wieliczanki podejmowali obecnego wicelidera, Wilgę Koźmice Wielkie.  Już po 5 pierwszych minutach nasz zespół przegrywał 2-0 , po strzale z 40 metra oraz stracie pod własnym polem karnym. Nie mogąc sobie poradzić z wysokim pressingiem, przewagą fizyczną, bardzo ostrą grą, wymuszaniem przez trenera drużyny przeciwnej użycia gwizdka przez sędziego i wykonywaniem piłek przez defensywę Wilgi, nasz zespół do przerwy przegrywał 3-1. Warto odnotować w pierwszej połowie doszło do brutalnego faulu  na kapitanie Wieliczanki, który wyeliminował go z dalszej gry (zawodnik drużyny przeciwnej ,otrzymał od sędziego tylko reprymendę nie ponosząc żadnej kary). W przerwie doszło do kolejnego skandalicznego zachowania, w której według świadka,  trener drużyny przeciwnej pochwalił drużynę za ostrą grę, a następnie zmotywował zespół do dalszego kopania naszych zawodników. Na drugą połowę nasz zespół wyszedł znacznie odmieniony. Duża przewaga rosła z minuty na minutę. Akcję były rozgrywane głownie na połowie przeciwnika. Na 3-2 trafił Kurzawa. Nie radząca sobie drużyna Wilgi, wykonywała brutalne faule. Za jeden z fauli, a następnie kopniecie w twarz leżącego młodego piłkarza Wieliczanki piłką, został usunięty zawodnik drużyny przeciwnej na 2 minuty. W momencie wyrzucenia, sędzia został obrażony przez trenera drużyny Wilgi słowami „co za idiotę przysłali na mecz”. Kolejne faule skutkowały brakiem możliwości kontynuowania gry przez kolejnego zawodnika. W 60 minucie Michał Myszka  po minięciu zawodnika z numerem 16 zostaje zaatakowany wślizgiem od tyłu, następnie kolejny zawodnik minięty atakuje naszego gracza lecz z dużo większym rozpędem i siłą, na całe szczęście jest spóźniony , przy następnym zawodniku sytuacja się powtarza  (sytuacja została uchwycona na zdjęciu, które zostaną umieszczone na fanpage). Naszym zdaniem to trener odpowiada za zespół. Jest to pierwszy zespół wykonujący takie ruchy w stosunku do naszych zawodników. A prowokacje, faule, ciągłe przeklinanie do naszych zawodników, są winą trenera drużyny Wilgi. Mecz za prośbą trenera trampkarzy Wieliczanki ma zostać opisany przez sędziego i zgłoszony do podokręgu.  Jednak słowa sędziego, że sytuacja w Koźmicach Wielkich nie zmienia się od 25 lat nie napawa optymizmem. Czy jeśli od 25 lat się nic nie zmienia, nie możemy nic z tym zrobić ? W wieku trampkarza w dalszym ciągu chodzi o wyszkolenie zawodnika do piłki seniorskiej, a także nauczenie go odpowiedniej kultury i zachowań. Wynik jest drugorzędną celem. Jeśli trener Wilgi tego nie rozumie, to czy taka osoba jest odpowiednią osobą do szkolenia młodzieży ?  Z pewnością sytuacja będzie zgłoszona, również przez trenera Wieliczanki. Jeśli związek piłki nożnej nie zaproponuje jakiś środków bezpieczeństwa  na mecz październikowy z Wilgą, Wieliczanka odda swój mecz w.o, nawet jeśli będzie on decydował o utrzymaniu w drugiej lidze. Nie dysponujemy jako jedyny zespół w lidze rocznikiem 2003 (w przypadku Wilgi była tam znaczna przewaga rocznika 2003). Nawet w przypadku spadku z ligi nasi zawodnicy z pewnością wrócili by już do 2 ligi po jednej rundzie. A w następnym sezonie będą z pewnością jedną z najmocniejszy lub najmocniejszą drużyną 2 ligi (w następnym sezonie rocznikiem dominującym będzie 2004), co pokazują już w tym momencie rozgrywając wyrównane spotkania z liderem i wiceliderem ligi, tracąc w czterech meczach tylko 8 bramek (tylko Nadwiślanka ma lepszy rezultat). Zdrowie naszych zawodników jest najważniejsze. A powtarzające się podobne sytuację w meczu na turnieju Wilgi-Nadwiślanki, Wilgi-Wieliczanki, słuchy o podobnych sytuacjach w meczach Wilgi od innych trenerów, daje podstawy do zagrożenia wystąpienia w następnym meczu podobnej sytuacji.   

Skład: Oskar Dębowski (50’ Arkadiusz Kolanowski)- Oskar Urbański (68’ Krzysztof Janiw) Filip Fliśnik, Igor Walasek, Marcel Brożek (40’Krystian Piszczatowski) Kamil Leśniak (35’ Kacper Chrobak), Jakub Gawlik, Adam Januś (35’ Piotr Dudek),Michał Myszka, Damian Bułka(67’ Jakub Przepióra) – Wojciech Śliwa (40’ Patryk Kurzawa)

Bramki: Patryk Kurzawa, Adam Januś

Wieliczanka Wieliczka Akademia piłkarska Wieliczka IV 2-10 Żaki Wieliczanka Wieliczka

Dobrą serię podtrzymują Żaki , które w swoim drugim meczu odniosły kolejne zwycięstwo w lidze niebieskiej z rocznikiem 2010 i młodszymi drużyny APW IV aż 10:2. Zacznijmy od tego wynik nie jest ważny w tym meczu a postawa wszystkich dzieci , które brały udział w zawodach. Wynik otworzył Gabriel Kwintowski, strzelając bramkę w zamieszaniu w polu karnym. Dużo ciekawych akcji pod bramką APW IV wykańczali kolejno dwie Patryk Szmid oraz Kacper Ślusarczyk, ustalając wynik do przerwy 5:0. Na dużą uwagę zasługują debiutanci z rocznika 2010 Filip oraz Adaś, których był to pierwszy oficjalny mecz w naszych barwach, rozgrywając bardzo dobre spotkanie. Początek drugiej połowy to szybko strzelona bramka na 6:0 przez Gabrysia. W końcu do akcji doszli Zawodnicy APW IV pokonując dwukrotnie naszego bramkarza. Końcówka meczu jednak należała do nas, efektem tego były strzelone dwa gole przez Oliwiera Stryszowskiego (rocznik 2010) i Daniela Nalepę. W ostatniej akcji meczu wynik ustalił Damian Jachurski  mocnym strzałem za pola karnego. Oby w każdym meczu nasi zawodnicy byli tak skuteczni i waleczni jak dziś. Tradycyjnie po meczu obie drużyny podziękowały za mecz, a nasza drużyna w kółeczku odśpiewała „Tak się bawi, tak się bawi Wieliczanka”.

Skład: Kamil Kałuża, Damian Jachurski ,Wojciech Rutka, Kacper Ślusarczyk, Gabriel Kwintowski, Hubert Rachwalski,  Oliwier Stryszowski, Patryk Szmid, Filip Słowiński, Adam Łazarz, Daniel Nalepa.

Bramki: 2x Kacper Ślusarczyk, 2x Gabriel Kwintowski, 2x Patryk Szmid,2x Oliwier Stryszowski, Daniel Nalepa, Damian Jachurski

Juniorzy KS Rajsko 1-3 Juniorzy Wieliczanka Wieliczka

Bramki: Sowiński, Gawron i Włodarczyk

08 wrzesień 2017 11:09 autor

Wyjazdowy weekend

W niedzielę 10 września o godzinie 16:30 Wieliczanka podejmie Piast Łapanów.

Gospodarze w obecnym sezonie zajmuje 1 miejsce z 9 punktami, które zostały zdobyte w trzech meczach. Łącznie zdobyli 12 goli, stracili 3.Najlepszym strzelcem w zespole Piasta jest  Mateusz Trybuła, który w 3 spotkaniach zdobył 4 gole. Poprzednie spotkanie obu drużyn , zakończyło się remisem 1:1. Jedyną bramkę dla Wieliczanki zdobył Marcin Bzukała. Dzięki remisowi w tamtym spotkaniu Wieliczanka awansowała do ligi okręgowej.

Jutro o 17:00 druga drużyna Wieliczanki podejmie Złomex II Branice.

Nasz rywal w tym sezonie odniósł zwycięstwo i jedną porażkę.  Wieliczanka dwa pierwsze mecze wygrała. W poprzednim spotkaniu pomiędzy obiema drużynami padł wynik 1-1. Jedyną bramkę dla Wieliczanki zdobył Michał Żurek.

W weekendowych spotkaniach drużyn młodzieżowych:

-Młodziki w wyjazdowym spotkaniu zmierzą się z Zorzą Przebieczany. Początek spotkania w sobotę o godzinie 11:00.

-Orliki na wyjeździe w sobotę o 14:00 zagrają również z Zorzą Przebieczany

-Trampkarze w wyjazdowym spotkaniu podejmą lidera tabeli II ligi, zespół Wilgi Koźmice Wielkie, która w trzech meczach zdobyła 19 bramek, tracąc 8. Wieliczanka po środowym spotkaniu przegranym z Zorzą Przebieczany 0-1, spadła na 5 miejsce z bilansem bramek 5-5. Rocznik 2004 Wieliczanki czeka więc bardzo trudne zadanie w spotkaniu z przeciwnikiem przeważającym warunkami fizycznymi w pojedynczych przypadkach nawet o pół długości ciała. Oba zespoły spotkały się już na turnieju, wówczas w meczu o drugie miejsce górą była Wilga, zwyciężając 5-2.  

-Żaki na orliku przy solnym mieście w niedziele o 13:00 zagrają z Akademią Piłkarską IV

-Juniorzy starsi w niedziele o 13:00 podejmą na wyjeździe KS Rajsko.

Trzymamy kciuki za powrót do Wieliczki z kompletem punktów!

03 wrzesień 2017 21:43 autor

Dobry weekend Wieliczanki

Piłkarz Podłęże 1-4 Wieliczanka Wieliczka

Dzisiejsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem Wieliczanki. Pierwsza bramka meczu padła w 2 minucie za sprawą Mariusza Warmuza, który otrzymał górną piłkę nad obrońcami od Konrada Łęckiego i pewnym strzałem wykończył sytuację sam na sam. Parę minut później było już 2-0 po błędzie bramkarza gospodarzy, Mariusz Warmuz skierował piłkę do pustej bramki. Do przerwy prowadziliśmy 2-1.  Po błędzie defensywy Wieliczanki, Piłkarz zdobył kontaktową bramkę. W drugiej połowie wynik meczu ustalił rozgrywający dobre spotkanie Konrad Łęcki, który podwyższył dwukrotnie prowadzenie.

Skład wyjściowy: Dominik Trześniewski - Jakub Dudek (84` Bogdan Lizak), Przemysław Fiałek (88` Mateusz Korzeniowski), Jakub Kowal, Łukasz Gawęda - Paweł Pawlikowski (78` Bartosz Morydz), Jarosław Juras, Michał Ciężarek, Alan Rudek (35` Maciej Janus) - Mariusz Warmuz (75` Adrian Ciupek), Konrad Łęcki

 Bramki:2x Mariusz Warmuz, 2x Konrad Łęcki

Wieliczanka II Wieliczka 7-2 Contra II Sułków

Skład wyjściowy: Artur Morydz - Szymon Żak, Rafał Heród, Damian Baran, Marcin Florek - Kamil Gawęda, Michał Maruszewski, Jerzy Ochoński, Rafał Czop - Michał Żurek, Paweł Kałuża oraz Kamil Kowalik, Szymon Romański, Patryk Słomka , Mateusz Dylawareski

Bramki:2x Kamil Gawęda, 2x Jerzy Ochoński, Rafał Czop, Mateusz Dylawerski, Rafał Heród

W weekendowych spotkaniach drużyn młodzieżowych:

Żaki Wieliczanka Wieliczka-Żaki Nowa Wawrzynianka 9:1

W pierwszej kolejce nowego sezonu Żaki Wieliczanki odnoszą zwycięstwo aż 9:1. Wynik może i wysoki ale przebieg meczu na to nie wskazywał , gdyż pierwszego gola strzeliła Wawrzynianka i przy odrobinie szczęścia mogła prowadzić wyżej.  Po kilku minutach naszego ataku strzał z wolnego oddał Kacper Ślusarczyk, mocne uderzenie trafiło jednak w poprzeczkę, od tego momentu cały czas atakował nasz zespół, czego efektem było strzelenie aż 3 bramek, dwie Kacper Ślusarczyk i swoją debiutancką bramkę Wojtek Rutka . Druga połowa zaczęła się podobnie. Wawrzynianka mogła nawet zremisować , niewykorzystane dwa rzuty karne.  Co nie wychodziło drużynie przyjezdnej udało się naszej. Czwartego gola strzelił Oliwier Stryszowski, piątego dorzucił  Grzegorz Ubik . Końcówka meczu należała do naszej drużyny, gdzie po dwa gole dołożył kapitan Gabriel Kwintowski oraz Kacper Ślusarczyk. Oczywiście wynik nie jest najważniejszy z tego pojedynku a postawa , zaangażowanie i walka o każdy centymetr boiska wszystkich zawodników.

Skład: Kamil Kałuża, Damian Jachurski ,Wojciech Rutka, Stanisław Gierczak, Kacper Ślusarczyk, Grzegorz Ubik, Gabriel Kwintowski, Hubert Rachwalski,  Oliwier Stryszowski.

Bramki: 4xKacper Ślusarczyk, 2xGabriel Kwintowski, Wojciech Rutka, Grzegorz Ubik, Oliwier Stryszowski

Orliki Wieliczanka Wieliczka- Orliki Gdovia Gdów   1:5

Pierwsza kolejka nowego sezonu Orlików za nami . Niestety zaczęliśmy od  przegranej aż 1-5 z bardzo dobrze dysponującą drużyną Gdovii Gdów.  Od samego początku to drużyna przyjezdnych kontrolowała przebieg meczu i cały czas długo utrzymywała się przy piłce.  Efektem tego była strzelona bramka zza pola karnego w same okienko. Druga bramka do przerwy to prosty błąd w rozegraniu stałego fragmentu gry i stracie w środku pola. Na drugą połowę wyszliśmy już odważniej, niestety nie potrafiliśmy się przełamać przez rosłych obrońców. Z kolei drużyna Gdovii dołożyła jeszcze 3 bramki po zamieszaniach w polu karnym i słabym kryciu. Najwięcej sytuacji stworzyliśmy sobie w ostatnich 10 minutach meczu, gdzie mieliśmy kilka dogodnych sytuacji. Po zagraniu ręką i podyktowanym karnym mogliśmy zmniejszyć rozmiary porażki. Do jedenastki podszedł Kacper Majka uderzył przy samym słupku, niestety bramkarz wybrał dobry róg i odbił piłkę. Honorowego gola zdobył Kacper Majka mocnym strzałem za pola karnego.

Skład: Bartosz Nowakowski, Nikola Słonka, Kacper Majka, Eryk Kluza, Alan Kluza, Dominik Dziewoński, Krystian Rutka, Dominik Gawlik.

Bramka: Kacper Majka

Młodziki Dąb Zabierzów Bocheński 3-0 Młodziki Wieliczanka Wieliczka

Duże brawa należą się naszym młodzikom, którzy w mocno osłabionym składzie udali się do Zabierzowa Bocheńskiego. Przez dłuższy czas remisowali 0-0. W głównej mierze dzięki interwencją Dębowskiego oraz determinacji i dobrej postawie obrońców łapiących na spalone.

Skład:Dębowski- Grabka, Dziewoński, Sztama, Kuroń, Waśniowski, Chudy

Trampkarze Górnik II Wieliczka 1-4  Trampkarze Wieliczanka Wieliczka

W niedzielne popołudnie trampkarze Wieliczanki pokonali drugi zespół trampkarzy Górnika Wieliczka. Od początku spotkania przeważali zawodnicy Wieliczanki, którzy w pierwszej połowie stworzyli sobie sporo bardzo groźnych sytuacji, nie dopuszczając do żadnego zagrożenia pod swoją bramką. Najlepsze z nich miał Damian Bułka, który trzykrotnie znalazł się sam na sam z bramkarzem Górnika i dwukrotnie wpakował piłkę do siatki. Jeden z najmłodszych zawodników na boisku (rocznik 2005, młodzik) tego dnia znacznie się wyróżniał , strzelając dwie bramki, tworząc kolegą kilka okazji strzeleckich oraz notując dużą ilość odbiorów w niskim i średnim pressingu.  Po przerwie Górnik najpierw strzelił bramkę na 2-1, następnie Jakub Gawlik strzałem z przed szesnastki podwyższył na 3-1.  Wynik ustalił Adam Januś, który wykorzystał dośrodkowanie na długi słupek bramki z rzutu różnego, tym samym w swoim debiucie  w trampkarzach, kapitan rocznika 2004  Wieliczanki przypieczętował zwycięstwo.

Skład: Oskar Dębowski (Arkadiusz Kolanowski)- Oskar Urbański (Marcel Brożek), Filip Fliśnik, Igor Walasek, Krystian Piszczatowski (Mikołaj Kołek)- Kamil Leśniak (Kacper Chrobak), Jakub Gawlik, Adam Januś, Michał Myszka (Piotr Dudek), Damian Bułka(Krzysztof Janiw) - Patryk Kurzawa (Wojciech Śliwa)

Bramki:2xDamian Bułka, Adam Januś,Jakub Gawlik

Mecz Juniorów został odwołany z powodu złego stanu boiska na którym miał być rozegrany mecz z LKS Czarnochowice.

Strona 1 z 16

Tabela

# Zespół M PKT
1 LKS Śledziejowi 5 15
2 LKS Złomex 5 13
3 KS Wiarusy 5 12
4 LKS Piast 5 12
5 LKS Nadwiślanka 5 9
6 TS Wieliczanka 5 8
7 TS Wilga 4 5
8 LKS Zryw 4 4
9 UKS Sygneczów 5 4
10 LKS Strażak 5 3
11 KS Wilga 4 3
12 KS Błękitni 4 1
13 LKS Piłkarz 4 1
14 LKS Zieloni 4 0

Spotkania

Następne
Kolejka 7
So, 30. Wrz. 2017 16:00
LKS Złomex Branice
LKS
-:- TS Wieliczanka Wieliczka
TS

Informacje

Trener
Michał Ciężarek
tel:503-543-380