nabor

Trudna, ale zwycięska przeprawa orlików w Gdowie !

Napisane przez  Redakcja

W II kolejce wielickiej ligi orlików, Wieliczanka pokonała na wyjeździe drużynę Gdovii I Gdów. Wielkie brawa należą się naszym zawodnikom, którzy dzięki zwycięstwu są jedną z trzech niepokonanych drużyn w swojej lidze. Obecnie Wieliczanie zajmuje 3 miejsce na 12 zespołów. W kolejnym meczu Wieliczanka zmierzą się z liderem tabeli WTS AP Wieliczka. Mecz odbędzie się na orliku w Krzyszkowicach w niedziele 23.04 o godzinie 11:00. Zapraszamy do wspierania naszej drużyny!

Gdovia I Gdów - Wieliczanka Wieliczka 3:4 ( 1:3 )

Skład Wieliczanki:

Stanisław Morawski, Mikołaj Babraj, Kacper Chudy, Jakub Grabka, Dawid Kuroń, Piotr Przęczek,Jarosław Sztama, Konrad Dziewoński, Sebastian Kmiecik, Dawid Myszka, Tomasz Pietras, Piotr Waśniowski , Karol Woźniak.

Strzelcy Gdovia I Gdów:kacper szostak 7' filip tabak 26' wiktor szewczyk 49' 

Strzelcy Wieliczanka Wieliczka:dawid kuroń 8' 39' dawid myszka 11' piotr waśniowski 39'

 

W dniu wczorajszym drużyna żaków na własnym orliku podejmowała Gdovię I Gdów. Drużyna z Gdowa, prowadzona przez Michała Ciężarka (trener pierwszej drużyny Wieliczanki) pokonała naszych zawodników 4-2. Bramki dla naszego zespołu strzelali Dominik Dziewoński i Nikola Słonka.

 

 

 

Informacje

Trener
Paweł Kałuża
tel: 509-169-223