nabor

Pogrom w Sieprawiu

Napisane przez  Redakcja

Wynikiem 11-0 zakończył się dzisiejszy sparing młodzików Wieliczanki, którzy zmierzyli się z występującym o ligę wyżej drużyną Karpat Siepraw. Zawodnicy z II ligi myślenickiej od początku spotkania mieli duże problemy by neutralizować ataki gości i już po pierwszej połowie przegrywali 8-0. W drugiej połowie nasz zespół ćwiczył sobie dodatkowe założenia nakreślone przez trenera, przez co liczba goli strzelonych była znacznie mniejsza. W kolejnym spotkaniu młodziki Wieliczanki pojadą  do drużyny LKS Czarnochowic. Spotkanie odbędzie się w niedziele o godzinie 11:30.

Karpaty Siepraw 0-11 Wieliczanka Wieliczka

Gole strzelali:4x Oskar Urbański, 2x Piotr Dudek, 2x Michał Myszka, 2x Andrzej Waliczek, Jan Lizak

Skład Wieliczanki: Oskar Dębowski (Arkadiusz Kolanowski)- Jakub Gawlik (Jakub Przepióra), Filip Fliśnik, Maciej Hałat (Andrzej Waliczek)- Adam Januś (Piotr Dudek), Michał Myszka ( Marcel Brożek)- Kacper Chrobak (Krzysztof Janiw), Damian Bułka (Jan Lizak)-Oskar Urbański (Wojciech Śliwa)