nabor

Szybki mecz i łatwe zwycięstwo

Napisane przez  Redakcja

Po szczęściu miesiącach przerwy do meczów ligowych wraca drużyna młodzików, która podejmowała na stadionie w Staniątkach Szkołę Futbolu. Mecz zakończył się zwycięstwem naszego zespołu 3-0. Zawodnicy Wieliczanki przez całe spotkanie byli zdecydowanie lepszym zespołem, nie wpuszczając przeciwnika na własną połowę boiska. Wynik mógłby być zdecydowanie większy, lecz krótki wymiar gry (mecz trwał na prośbę gospodarzy o prawie połowę krócej czasu regulaminowego gry, aby nie niszczyć murawy boiska), nieskuteczność w pojedynka 1 na 1 z bramkarzem, a także konsekwentna gra w obronie we własnym polu karnym, całym 9-osobowym składem zespołu gospodarzy, pozwoliły na strzelenie tylko trzech bramek. W składzie młodzików w meczu ligowym zadebiutowali: Wojciech Śliwa ,Igor Walasek, Kacper Chrobak, Marcel Brożek, Krzysztof Janiw, a także jako bramkarz Arkadiusz Kolanowski. Nowym zawodnikom gratulujemy debiutu i życzymy  powodzenia w naszej drużynie.

Bramki dla Wieliczanki:

1-0   Kacper Chrobak

2-0   Wojciech Śliwa

3-0   Wojciech Śliwa

18-stka meczowa Wieliczanki:

-I skład Oskar Dębowski-Marcel Brożek, Filip Fliśnik, Mikołaj Kołek-Adam Januś ©, Piotr Dudek- Kacper Chrobak, Maciej Hałat- Oskar Urbański

-Skład po przerwie meczu Arkadiusz Kolanowski- Krystian Piszczatowski, Igor Walasek, Krzysztof Janiw- Jakub Gawlik, Michał Myszka- Jakub Przepióra, Damian Bułka- Wojciech Śliwa

Kolejny mecz nasi zawodnicy rozegrają już piątek, przeciwnikiem sparingowym będzie drużyna II ligi Myślenickiej, zespół Karpat Siepraw. Początek spotkania o godzinie 17:30 w Sieprawiu.