Wieliczanka II ogrywa Nadwiślankę II Nowe Brzesko

Napisane przez  Redakcja

Niedzielny mecz w wielickiej c-klasie nie przyniósł niespodzianki i Nasza drużyna odnosi zdecydowane zwycięstwo 3:0. Od pierwszej do ostatniej minuty drużyną dominującą była Wieliczanka, która bardzo długo utrzymywała się przy piłce. Nadwiślanka nieźle rozbijała akcje we własnej obronie.
Wieliczanka objęła prowadzenie po fenomenalnym uderzeniu Mateusza Korzeniowskiego z okolic 30 metra, a piłka wpadła do bramki po odbiciu się od słupka. Bramka naprawdę pięknej urody, a przypomnijmy, że Mateusz jest obrońcą :)
Wynik podwyższył Kamil Gawęda wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem.
Ostatnią bramkę dorzucił Łukasz Ortman po składnej i szybkiej akcji całego zespołu.
Teraz zespół czeka pauza, później świąteczna przerwa. Więcej informacji w niedalekiej przyszłości.

Skład wyjściowy: Artur Morydz - Przemysław Fiałek, , Rafał Heród, Jerzy Ochoński,Mateusz Korzeniowski - Kamil Gawęda, Michał Maruszewski, Marcin Krupa, Łukasz Gawęda (46` Paweł Kałuża) - Łukasz Ortman, Adrian Ciupek (46` Rafał Czop)