30 kwiecień 2017 19:56 autor

Gonili wynik do końca

W sobotnie popołudnie druga drużyna Wieliczanki na stadionie w Zakrzowcu, zmierzyła się w meczu z Promieniem Zakrzowiec. Lepsi okazali się gospodarze, którzy w tym pojedynku prowadzili już bardzo wysoko 3-0, ale Wieliczanka do końca walczyła o korzystny rezultat. Niestety nie udało się i mecz zakończył się wynikiem 3-2.

Skład wyjściowy Wieliczanki: Artur Morydz - Rafał Czop (50` Alan Rudek), Mateusz Korzeniowski, Jerzy Ochoński, Artur Jamróz (50` Rafał Florek) - Bogdan Lizak (60` Adrian Ciupek), Rafał Heród, Marcin Krupa, Michał Maruszewski (65` Szymon Romański) - Michał Żurek, Paweł Kałuża

Bramki:Adrian Ciupek 65`, Alan Rudek 70`

Niedzielny mecz w wielickiej c-klasie nie przyniósł niespodzianki i Nasza drużyna odnosi zdecydowane zwycięstwo 3:0. Od pierwszej do ostatniej minuty drużyną dominującą była Wieliczanka, która bardzo długo utrzymywała się przy piłce. Nadwiślanka nieźle rozbijała akcje we własnej obronie.
Wieliczanka objęła prowadzenie po fenomenalnym uderzeniu Mateusza Korzeniowskiego z okolic 30 metra, a piłka wpadła do bramki po odbiciu się od słupka. Bramka naprawdę pięknej urody, a przypomnijmy, że Mateusz jest obrońcą :)
Wynik podwyższył Kamil Gawęda wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem.
Ostatnią bramkę dorzucił Łukasz Ortman po składnej i szybkiej akcji całego zespołu.
Teraz zespół czeka pauza, później świąteczna przerwa. Więcej informacji w niedalekiej przyszłości.

Skład wyjściowy: Artur Morydz - Przemysław Fiałek, , Rafał Heród, Jerzy Ochoński,Mateusz Korzeniowski - Kamil Gawęda, Michał Maruszewski, Marcin Krupa, Łukasz Gawęda (46` Paweł Kałuża) - Łukasz Ortman, Adrian Ciupek (46` Rafał Czop)
Bramki
Mateusz Korzeniowski 36`, Kamil Gawęda 70`, Łukasz Ortman 80`

                W ubiegły weekend ruszyła wielicka C-klasa.  Do walki o ligowe punkty stanęli zawodnicy Wieliczanki, którzy na własnym boisku podejmowali rezerwy Czarnochowic, dla których jest to pierwszy sezon. Forma Wieliczanki była niewiadomą, gdyż był to ich tak naprawdę pierwszy mecz w pełnym wymiarze czasowym. Jak potoczyły się losy tego spotkania ? 

W słoneczne sobotnie popołudnie druga drużyna Wieliczanki podejmowała na własnym boisku aspirującą do gry w B-klasie drużynę Sokoła Chorągwicy.

W niedzielnym spotkaniu rezerw Wieliczanki z Gryfem Wiatowice to goście dyktowali warunki gry.

Strona 1 z 2

Informacje

Trener
Paweł Kałuża
tel: 509-169-223