Napisane przez  Redakcja
Seniorzy:
Wieliczanka Wieliczka 1-2 Złomex Branice
Bramka: Jarosław Juras
Mecz rozpoczął się od uczczenia minutą ciszy zmarłego byłego piłkarza Wieliczanki Mariusza Kucia. Nasi zawodnicy mimo jednobramkowego prowadzenia po pierwszych 45 minutach, ostatecznie przegrali 1-2.
Grupy młodzieżowe:
Juniorzy Wiślanka Grabie 6-1 Juniorzy Wieliczanka Wieliczka
Bramka: Mikołaj Adamowicz
Trampkarze Wieliczanka Wieliczka 4-0 Trampkarze Wiarusy Igołomia
Bramki: Klaudiusz Bochniak, Igor Walasek
W 8 kolejce II ligi trampkarze podejmowali drużynę Wiarusów Igołomia, która dzięki większej liczbie rozegranych meczy znajdowała się przed Wieliczanką. Nasi zawodnicy znacznie przewyższali rywali, niewykorzystujący wielu 100% sytuacji. Największe brawa należą się jednak zawodnikom za pracę, która została wykonana przed spotkaniem. Zawodnicy Wieliczanki przez półtorej godziny ściągali łopatami wodę z boiska, dzięki czemu mecz mógł się odbyć.
Skład: Arkadiusz Kolanowski (55' Oskar Dębowski) - Piotr Sikora (55' Damian Bułka) Mikołaj Kołek, Igor Walasek, Oskar Urbański (50' Krystian Piszczatowski) - Wojciech Jurkiewicz, Michał Myszka (55' Piotr Dudek), Adam Januś, Jakub Gawlik, Patryk Kurzawa (40' Jan Lizak) - Klaudiusz Bochniak oraz kontuzjowani Filip Fliśnik i Marcel Brożek, którzy również pracowali aby mecz mógł się odbyć.
Młodziki Wolni Kłaj 0-0 Młodziki Wieliczanka Wieliczka