Napisane przez  Redakcja
Seniorzy:
Zryw Szarów 1-2 Wieliczanka Wieliczka
Bramki:Jan Zevallos Przemysław Fiałek

W pierwszych minutach spotkania więcej inicjatywy w grze ofensywnej wykazywali miejscowi, którzy już w trzeciej minucie meczu objęli prowadzenie. Kilka minut później mogło być 2-0, ale napastnik Zrywu podjął złą decyzję w sytuacji sam na sam z Morydzem. Wkrótce jednak rytm gry złapali zawodnicy Wieliczanki. Najpierw dośrodkowanie z lewej strony boiska do dobrze ustawionego Janusa, wyłapał bramkarz Zrywu. Kilka chwil później górna piłka przez dłuższą chwilę była zastawiana przez Juras na wysokości pola karnego gospodarzy, następnie trafiła pod nogę Jana Zevallosa, który z pierwszej piłki oddał strzał doprowadzający do remisu. Rozpędzonej Wieliczance było wciąż mało. Po zmianie stron idealną piłkę zewnętrzną częścią zagrał Janus do Jurasa, który biegł sam na sam z bramkarze Zrywu, lecz jego strzał był nieprecyzyjny i trafił w słupek bramki. W kolejnej sytuacji Fiałek z ostrego kąta oddał strzał dający prowadzenie Wieliczance. Wynik mógł podwyższyć Kamil Gawęda, który w 90 minucie spotkania przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem gospodarzy.
Skład wyjściowy: Artur Morydz -Stanisław Kwiecień (70` Jakub Dudek), Sebastian Marcowski, Mateusz Korzeniowski, Łukasz Gawęda - Przemysław Fiałek, Jan Zevallos (85` Maciej Piątek), Kamil Gawęda - Rafał Czop (60` Rafał Florek), Jarosław Juras (90` Michał Maruszewski), Maciej Janus (90’ Wiktor Żarnowski)