Seniorzy:
Wieliczanka Wieliczka 1-3 (1-0) LKS Czarnochowice
Bramki: Rafał Florek
Skład:Artur Morydz – Łukasz Gawęda, Przemysław Fiałek, Mateusz Korzeniowski, Jakub Dudek (80’ Sebastian Marcowski) – Kamil Gawęda (75 ‘ Przemysław Czepiec) , Jan Zevallos, (55’ Michał Żurek) Rafał Florek- Rafał Czop (46’ Stanisław Kwiecień), Jarosław Juras, Bogdan Lizak (60’ Mateusz Dylawerski)

Bolesnej porażki doznali seniorzy Wieliczanki. Nasz zespół prowadziło do przerwy 1-0 po dobrej grze i minimalnej przewadze w stworzonych sytuacjach pod bramkowych. W drugiej połowie goście szybko wyrównali, a następnie objęli prowadzenie. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 1-3, co oznacza spadek na przedostatnie miejsce w tabeli.

Grupy młodzieżowe:
Trampkarze Wieliczanka Wieliczka 21-0 (9-0) Trampkarze Błękitni Bodzanów
Bramki: Klaudiusz Bochniak, Patryk Kurzawa, Jakub Gawlik, Michał Myszka, Wojciech Jurkiewicz, Adam Januś
Skład:Oskar Dębowski (45’ Arkadiusz Kolanowski) - Oskar Urbański, Filip Fliśnik, Mikołaj Kołek, Krystian Piszczatowski (36’ Jan Lizak) - Wojciech Jurkiewicz, Adam Januś (36’Marcel Brożek) , Michał Myszka (64’ Piotr Dudek), Jakub Gawlik, Piotr Sikora ( 36’ Patryk Kurzawa) – Klaudiusz Bochniak

W drugim spotkaniu II ligi trampkarzy Wieliczanka pokonała Błękitnych Bodzanów. Goście w podstawowej jedenastce mieli kilku młodzików, przez co mecz miał bardzo jednostronny przebieg. Brawa dla Błękitnych należą się za walkę do samego końca, co przy tak wysokim wyniku, nie zdarza się często.

Młodziki Wieliczanka Wieliczka 4-0 (2-0) Młodziki Nowa Wawrzynianka
Bramki: Kmiecik, Morawski, Dobkowski, Dziewoński D.
Sztama-Dziewoński K- Pietras, Pęczek, Kmiecik, Grabka, Majka, Dobkowski, Dziewoński D,Morawski, Młyński, Rutka, Myszka

Orliki wystąpiły w Turnieju w XII Memoriale im. Zbigniewa Urbańca zajmując trzecie miejsce.
Wieliczanka Wieliczka – Gdovia Gdów 1:1
Bramka: Miłosz Pieknik
Wieliczanka Wieliczka 2-2 Bieżanowianka Kraków
Bramki:Kacper Ślusarczyk, Miłosz Pieknik
Wieliczanka Wieliczka - Górnik Wieliczka 2:3
Bramki: Dominik Dziewoński, Kacper Majka