Rocznik 2004 zakończył obóz dochodzeniowy

Napisane przez  Redakcja

W pierwszym tygodniu ferii zimowych drużyna trampkarzy młodszych podczas obozu dochodzeniowego przygotowywała się do rundy wiosennej II ligi. Tydzień rozpoczęli od dwóch sparingów. Najpierw pokonali wysoko lidera 4 ligi kobiet, zespół Górnika Wieliczka, następnie przegrali mecz na orliku z Contrą Sułków. Dzień później ulegli w lidze pod balonem Jadwidze Kraków, oraz pokonali Płaszowiankę Kraków. Od poniedziałku zawodnicy trenowali dwa razy dziennie. Do południa odbywały się zajęcia na orliku. Po pierwszym treningu następował czas na przerwę obiadową w hotelu Salin oraz na zajęcia na basenie i lodowisku Solnego Miasta. Po przerwie Wieliczanka rozgrywała sparingi lub odbywała drugi trening. Podczas tygodniowego obozu udało im się rozegrać sparing z rocznikiem 2005 Górnika Wieliczka, 2003/2004 Gwarkiem Śledziejowice. Ostatniego dnia oprócz krótkiego treningu rozegrali sparing z występującą w Małopolskiej Lidze Trampkarzy zespołem 2003/2004 Puszczy Niepołomice, oraz z seniorkami Górnika Wieliczka. Nasi zawodnicy przegrali trzy pierwsze spotkania, w ostatnim zremisowali 1-1, tracąc bramkę wyrównującą w końcówce spotkania.